IMO

Google play markette 100 milyondan fazla inidirilme ile en fazla kullanılan görüntülü sohbet uygulamalarndan biri IMO. Ücretsiz olması ve görüntülü sohbette kendine has özellikleri ile tutuldu, yaygınlaştı. Şu anda muadili bir çok uygulama bulunmakta, ilk çıktığı zaman yeniliklerle geldi, görüntülü sohbeti ücretsiz olarak sunan ilk uygulamalardan biri.

IMO

Yüksek kalitede görüntülü sohbet IMO‘nun en büyük özelliğinden biri. Bu hizmeti sunarken faza enerji tüketmemesi ile şarjın ömrünü uzatıyor. Böylece gün içerisinde rahatça vakit geçirmek mümkün. Yüksek kalitede görüntülü sohbetin ücretisiz olması ile kullanıcı sayısı hızlı bir şekilde arttı. Şu anda en fazla kullanılanlar arasında.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı telefona indirdikten sonra sosyal medya hesapların giriş yaparak ya da isteğe bağlı olarak cep telefonu numarasıyla giriş kayıt olunabiliyor. Numara ile kayıt yapılırsa onay kodunu girip, rumuz belirleyip, yaş girerek kullamaya hazır hale geliyor. Rehber listesinde IMO kullananlar otomatik olarak görülüyor. Kullanmayanlara da davetiye atmak mümkün.

Neler Yapılabilir?

Yüksek kalitede görüntülü sohbet hizmeti sunduğu gibi bunun yanında, arkadaşlar ile mesajlaşma, video ve fotoğraf paylaşmak grup sohbeti yapmak mümkün. Farklı cihazlardan aynı anda kullanım da sunuyor. Ağ sayesinde yeni arkadaşlıklar kurup, yeni insanlarla tanışılabiliyor. Görüntülü sohbet ederken yayına emoji koyup efektler sayesinde yüz yapısı değişitirilebiliyor.

 

Yazar: osmanov

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir