Azar

Görüntülü sohbet  uygulamaları arasında nerdeyse her çeşit var artık. Hepsinin kendine ait özellikeri var kimisi sadece arkadaş listesi ile bağlantı kuruyor, kimisi belli bir grup ile, kimisi de random olarak bir kullanıcı ile bağlantı kurup görüntülü sohbet edilebiliyor. Kendilerine ait özelliklerin yanında kullanım şekillerine göre talep görüyorlar. En fazla talep gören görüntülü sohbet uygulamalarından biri de Azar.

Azar

Azar uygulaması ile rastgele bir kullanıcı ile görüntüü sohbet edilebildiği gibi istenien lokasyondan, ülkeden, şehirden biri ile görüntülü sohbet edilebilir. Azar’da ön kamera sürekli açıktır, kullanıcıların yüzleri direk görülür. Ekran ve kamera açıkken ekranda parmağı sağdan sola kaydırarak kullanıcı eşleştirmesine göre bir kullanıcı ile karşılaşılır ve görüntülü sohbet başlar. Kullanımı çok kolaydır.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı indirdikten sonra kayıt olmak gerekiyor. Mail ile kayıt olduktan sonra giriş yapıp menüden sohbete girmek yeterli, ön kamera hemen aktif oluyor. Ekranda parmağı sağdan sola kaydırarak eşleşmeler bulunur. Ekran sağdan sola sürüklendiği yeni bir eşmleşme gelir, soranki eşleşmeye geçebilmek için 5 sn bekleme gerekiyor yani kart daıtır gibi hızlı geçişler yok böylece her eşleşme iletişim sansı doğuyor. Eşleşme ile 10 saniyeden fazla sohbet ettikten sonra üstte beğen butonu çıkıyor, gelen beğeni sayesinde Azar değerli taş sahibi olunuyor. Azar değerli taş sayesinde lokasyon ve cinsiyet seçilebiliyor.

Eşleşmelerde Filteleme

Eşleşmeler rastgele oluyor, istenilen profille eşleşme için kişi filtrelemesi yaparak istenilen kişilerle eşleşme yapıp daha iyi sohbet etmek mümkün. Filtreleme için Azar değerli taşa sahibi olmak ya da VIP üye olmak gerekiyor.Fitreleme sayesinde daha eğlenceli sohbet ile iyi arkadaşlıklar kurulabilir, yaşıtlar ile istenilen cins ile sohbet edilebilir.

Yazar: osmanov

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir