canlialem.com

İnternette en çok aranan siteler görüntülü sohbet siteleri. Bu noktada kullanıcı talebi fazla. Talebi kadar seçeneği de fazla sohbet sitelerinin. Tabi her sitenin hizmet kalitesi, kullanıcı sayısı bir değil. canlialem.com kameralı sohbet sitleri arasında en fazla rağbet edilenlerden biri, 2009 yılından beridir yayında.

Üyelik

Siteye model olarak üyelik yapmak mümkün. Canı destek ile iletişime geçmek yeterli, görüşmeler sykpe ve telefon üzerinden yapılıyor. site modellere ödemeleri her hafta pazartesi günü gerçekleştiriyor. Her hangi bir gecikme, aksama olmuyor fakat site kurallarını ihal etmenin sonucu olarak bazı yaptırımlar oluyor. Özel odalar 26 TL, genel oda ücreti ise 1 Tl, ücretler sabit.

Süre fiyatları

Sitenin fiyatları uygun ve kampanyaları da mevcut, kampanyalardan faydalanarak daha ucuza almak mümkün. Havale ile ödeme yapılabiliyor fakat sitenin sabit bir hesap numarası yok. Bu durum biraz güvensizlik uyandırsa da her hangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Alınan süre kısa zaman içinde kullanıma sunuluyor.

Canlı destek

Canlı desteğe 7 gün 24 saat ulaşmak mümkün, tam zaman hizmet veriyorlar fakat opertatör sayısı yeterli değil. Ödemelerde üçünücü parti siteleri kullanmaları gecikmeye buna bağlı olarak işlem sırasının çoğalmasına sebep oluyor. Kullanıcıları bekletmeleri hanelerinde eksi puan oluyor.

 

Yazar: osmanov

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir