Sarmasdolas.com

Sohbet dünyasında en fazla talep fazla talep gören görüntülü sohbet. Kameralı sohbet siteleri arasında bir çok seçenek mevcut. Bu siteler arasında sarmasdolas.com en fazla kameralı üye trafiğine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Site 2010 yılından beridir kesintisiz yayında. Uygun fiyatı ile kullanıcı dostu ve yoğun ilgi görüyor. Mesajlaşma ve sitede hediye gönderme gibi özellikleri var ama süre kampanyaları yok.

Kameralı Üyelik

Canlı destek ile iletişime geçip üyelik talebi iletmek yeterli. Üyelik sonrası genel odalarda ya da özel odalarlarda sohbet yapılabilir. Büyük bir site, model seçeneği, özel oda seçeneği fazla. Genel odaların saati 1 TL, özel odalar 25 TL.

Süre Fiyatları

Kameralı sohbet siteleri arasında en ucuz site sarmaş dolaş.Ucuz fakat süre kampayanları bulunmamakta. Sadece 2 farkı kredi kartı alt yapısı ilegüveli bir şekilde ödeme yapılabiliyor.Eft, havale ile süre almak mümkün değil.

Canlı Destek

7 gün 24 saat canlı destekte opertatörü bulunuyor. Her zaman iletişime geçmek mümkün fakat hız konusunda ve sorunlara dönme noktasında pek iyi değiller.

 

Yazar: osmanov

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir